کنترل بیماریهای ویروسی +هنگام بازگشت زائران

به گزارش ایلنا

 سردار سیدمحمدرضا سید احمدیان، گفت: تمام تلاش بنده و همکارانم بر این است تا مشکلات ناشی از انتقال بیماری های ویروسی زائران را به حداقل برسانیم.

رئیس بهداشت و درمان ناجا، افزود: با توجه به کثرت جمعیت زائرین در بازگشت به میهن تمهیدات لازم اندیشیده شده و در چندین نقطه از پایانه مرزی و سطح شهر مهران، اکیپ های امداد و درمان را سازماندهی کردیم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

وی گفت: با توجه به اینکه ارائه خدمات بهداشت، امداد و درمان به زائران بر عهده ی سازمان هلال و احمر بوده ولی بهداری ناجا نیز در قالب طرح مردم یاری و امداد رسانی، خدمات قابل قبولی را به زائران ارائه کرده که قابل تحسین است.

رئیس بهداشت و درمان ناجا ادامه داد: برای پیشگیری و درمان کارکنان شرکت کننده در این ماموریت نیز تدابیری اتخاذ کرده ایم و در محل های استقرار آنها اکیپ های بهداشتی و درمانی آمادگی کامل ارائه خدمات را دارند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره

آقای مجید پاک نیت
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر اصغر فتائی
رئیس انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر جاریانی
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای محسن رحمانی
بازرس انجمن پرستاری ایران
آقای مهدی محرری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای وحید وزیر زاده نوبری
نایب رئیس انجمن پرستاری ایران
خانم فرحناز عسگری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای دکتر حسن ناوی پور
عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری
Previous
Next

جدیدترین خبر

آخرین مقالات پژوهش