پیام تسلیت معاون پرستاری وزارت بهداشت+در پی رحلت آیت الله واعظ طبسی

پیام تسلیت معاون پرستاری وزارت بهداشت

در پی رحلت حضرت آیت الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه در استان های خراسان و تولیت آستان قدس رضوی

در پیام محمد میرزابیگی آمده است:

“ما هذه الحیاه الدنیا الا لهو و لعب، ان الدار الاخره لهی الحیوان لو کانوا یعلمون

ارتحال جانسوز عالم وارسته، مجاهد، نستوه و یار دیرین امام (ره)، همراه، همدل و هم زبان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مدیر توانمند، سختکوش و کم نظیر دستگاه عظیم آستان کبریایی ثامن الحجج (ع)، همه علاقه مندان، دوستان، شاگردان و بویژه آحاد مردم غیور خراسان رضوی، شمالی و جنوبی را داغدار کرد. لذا ارتحال این عالم ربانی را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، حوزه های علمیه، بیت محترم، همسر و فرزندان گرامی، خادمان و کارکنان خدوم آستان قدس رضوی رئیس و اعضای دفتر نمایندگی ولی فقیه در استانهای خراسان و مردم قدرشناس این خطه عالم پرور تسلیت می گویم.

زندگی سراسر مجاهدت، تلاش و خلوص آن عالم برجسته و سفر کرده، در صورت شناخت، از ابعاد مختلف برای همگان به یاد ماندنی و فراموش نشدنی است.

حقیر که سال ها از نزدیک جزو ارادتمندان ایشان بوده ام، هیچگاه دغدغه های پدرگونه ایشان برای مردم به ویژه جوانان را از یاد نمیبرم که علاوه بر مسئولیت های خطیرشان به عنوان نماینده ولی فقیه در استان های خراسان و تولیت دستگاه عظیم آستان قدس رضوی، چه تلاش های وافر و ارزنده ای برای دانشگاه، حوزه، جوانان، فرهنگ و علم آنان میکردند. نماد بارز این تلاش ها و دغدغه ها، ارتباط بلاواسطه و مستقیم ایشان علی رغم تمام مشغله ها با جوانان، تشکلهای دانشجویی و دانشگاهی، در اواخر دهه شصت و دهه های هفتاد و هشتاد بود، که باعث شد؛ جوانان زیادی را همچون پدری مهربان به آغوش بگیرند و حتی با همین نام و عنوان پایگاه علمی، فرهنگی، اجتماعی و پژوهشی برای جوانان در مجموعه تحت مدیریت خود، با وسعت و عمقی کم نظیر ایجاد کنند و خود مستقیم و گاه با یک واسطه بر آن نظارت داشته باشند و عملا با این اقدام تا حد زیادی توانستند حوزه و دانشگاه را در مشهد مقدس به هم نزدیک کنند.

اما امروز اگرچه آن فقید سعید به ظاهر از میان ما رفته اند، اما شک ندارم، جوانان آن روزهای پر فراز و نشیب، امروز در نقطه نقطه کشور پهناورمان و در نظام اسلامی مان، تفکر آیت الله واعظ طبسی در وجودشان ساری و جاری است.

خدایش رحمت کند و با رسول مکرم اسلام، ائمه معصومین، امام راحل عظیم الشان و شهدای گرانقدر اسلام و انقلاب محشورشان فرماید.

محمد میرزابیگی”

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره

آقای مجید پاک نیت
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر اصغر فتائی
رئیس انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر جاریانی
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای محسن رحمانی
بازرس انجمن پرستاری ایران
آقای مهدی محرری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای وحید وزیر زاده نوبری
نایب رئیس انجمن پرستاری ایران
خانم فرحناز عسگری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای دکتر حسن ناوی پور
عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری
Previous
Next

جدیدترین خبر

آخرین مقالات پژوهش