دکتر عباس حیدری به درجه استاد تمامی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نائل شد

دکتر عباس حیدری، عضو هیئت علمی و رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان اولین استاد تمام پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد و شرق کشور به بالاترین رتبه دانشگاهی ارتقاء یافت.
به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران، با تصویب هیئت ممیزه دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به استناد فعالیت های ارزنده آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجرایی، دکتر عباس حیدری به رتبه استاد تمامی دانشگاه نائل شد.
چاپ بیش از ۱۰۰ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی، ارائه بیش از ۳۵ مقاله و سخنرانی در کنگره های ملی و بین المللی، راهنمایی حدود ۳۰ پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی، چاپ ۴ جلد کتاب، کسب جوایزه متعدد آموزشی و پژوهشی، و عضویت در بورد پرستاری کشور از جمله فعالیت های دکتر حیدری طی دوره فعالیت آکادمیک ایشان می باشد.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره

آقای مجید پاک نیت
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر اصغر فتائی
رئیس انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر جاریانی
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای محسن رحمانی
بازرس انجمن پرستاری ایران
آقای مهدی محرری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای وحید وزیر زاده نوبری
نایب رئیس انجمن پرستاری ایران
خانم فرحناز عسگری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای دکتر حسن ناوی پور
عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری
Previous
Next

جدیدترین خبر

آخرین مقالات پژوهش