ثبت نام۵٣ هزارمتقاضی استخدام آزمون وزارت بهداشت

به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران  به نقل از مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی :
پیش بینی می شود آزمون استخدامی وزارت بهداشت در پایان امسال یا ابتدای سال آینده پس از برآورد نیروهای مورد نیاز حوزه سلامت، برگزار شود.
براساس این گزارش تا صبح امروز ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۲، حدود ۵٣ هزار نفر متقاضی در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.
در این آزمون ٢۵ هزار و ١٢٠ نفر جذب می شوند که از این تعداد ١۴ هزار نفر در حوزه درمان که ١٠ هزار نفر مربوط به گروه پرستاری، حدود ٧ هزار و ۵٠٠ نفر در حوزه درمان و حدود ٣ هزار و ۵٠٠ نفر نیز در حوزه فوریت های پزشکی، بکار گرفته می شوند.
وی در ادامه بیان کرد در تلاش هستیم که نتایج این آزمون تا ٢١ آبان ماه سال جاری اعلام شود.
هم چنین مدیرکل منابع انسانی گفتند در حال حاضر این تعداد تا پایان وقت روز ٣١ شهریور ماه است در صورت استقبال متقاضیان بیشتر، احتمال تمدید مهلت ثبت نام در آزمون وجود دارد.
با دستور وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی: داوطلبان پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه های تخصصی هر رشته، تا پایان سال جذب و در محل کارشان مشغول انجام وظیفه خواهند شد
به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران
موضوع مورد توجه این است که در این آزمون حدود ۴۵۰۰ نفر بهورز برای جذب و  بکارگیری در مراکز بهداشتی روستاها پیش بینی شده است که ازنظرآماری درسنوات گذشته بی سابقه بوده و تقریبا ۴۰درصد نیروی انسانی بهداشتی قابل جذب در این آزمون به این بخش اختصاص داده شده است.
روابط عمومی انجمن پرستاری ایران
آدرس انجمن پرستاری (دفتر اصلی ریاست انجمن وهیئت مدیره)
میدان انقلاب خیابان آزادی روبروی پاساژ کاوه (ایستگاه بی آرتی قریب) نبش خیابان والعصر پلاک ۱۰۹ ساختمان پزشکان تمجیدی طبقه ۴ شماره تماس ها: ۰۲۱۶۶۱۲۹۵۰۴ – ۰۲۱۶۶۱۲۰۲۶۵

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره

آقای مجید پاک نیت
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر اصغر فتائی
رئیس انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر جاریانی
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای محسن رحمانی
بازرس انجمن پرستاری ایران
آقای مهدی محرری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای وحید وزیر زاده نوبری
نایب رئیس انجمن پرستاری ایران
خانم فرحناز عسگری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای دکتر حسن ناوی پور
عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری
Previous
Next

جدیدترین خبر

آخرین مقالات پژوهش