تبریک سال جدید۱۳۹۸توسط دکتراصغرفتائی

تبریک سال جدید۱۳۹۸توسط دکتراصغرفتائی
 
 به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران متن پیام تبریک دکتراصغرفتائی رئیس انجمن پرستاری ایران به شرح ذیل است:
 
یا مقلب،قلب ما را شاد کن                 
 یا مدبر، خانه را آباد کن
 
یا محول، احسن الحالم نما           
    از  بدی ها  فارغ البالم  نما
 
آب  زنید راه را ،  هین که نگار می رسد
 
خجسته باد عید سعید نوروز، فرخنده  باد  آغاز  سال ۱۳۹۸  خورشیدی  و سرسبز  باد  بهار  زندگی تان. بهار بهترین بهانه  برای  آغاز، و آغاز   بهترین  بهانه  برای   زیستن  است، آغاز  بهار  بر شما  مبارک باد.
در آستانه  آغازی  دوباره  و  نو  و  در هنگامه پرغوغا  که دنیا پرازنامهربانیها شده   ایران  و  ایرانی   پرچم  صلح  و  آرامش  را   در  دست گرفته   و   منادی   دوستی،و انسانیت  گشته است.ما ایرانیان  از بهترین  و فعال ترین و موثرترین  جوامع  اقلیت  ساکن در جهان با امید به آینده وبا تداوم نقش سازنده  و موثر خویش در معرفی  چهره  پاک  و   بی آلایش   ایران زمین، بوده وهستیم تا بتوانیم به رسالت و وظائف  ذاتی خود   در حمایت  و پشتیبانی  ازهمه انسانهای آزاده ،مسلمان وهموطنان به راه 
خود ادامه دهیم  
 
 از حضرت حق، صاحب قلوب  و  مدبر امور، می‌خواهیم در این ایام ِتحول و دگرگونی، حال‌مان را به احسن حال تحویل فرماید  واین سال نو را به تمام ملت شریف ایران وجامعه زحمت کش پرستاری کشور تبریک  عرض نموده و  سلامت، سعادت،همگان را آرزومندِم. 
 
روابط عمومی انجمن پرستاری ایران
 
 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره