برگزاری نهمین مجمع عمومی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران

به گزارش روابط عمومی انجمن‌ پرستاری ایران، نهمین مجمع عمومی انجمن پرستاری ایران روز چهارشنبه ۲۹ تیرماه در محل سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگ و هنر برگزار گردید.
در این مجمع که از ساعت ۱۱ صبح ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱ به طور رسمی آغاز به کار کرد ، عده زیادی از اعضاء انجمن صنفی پرستاری ایران شرکت داشتند
به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران در این مجمع برابر برنامه این مراسم ابتدا با سرود ملی و قرائت قرآن مراسم شروع شد سپس کلیپ پرستاران در دوران کرونا پخش گردید. در ادامه نماینده و ناظر وزرات کشور اقدام به انتخاب اعضاء هیئت رئیسه سنی مجمع کردن که پس از آن با اعلام رئیس هیئت سنی مجمع دکتر اصغر فتائی ریاست انجمن پرستاری ایران گزارش عملکرد چند ساله و هم فعالیت های انجمن پرستاری را به سمع و نظر اعضاء پرستاران مجمع رسانید که در ادامه با قیام اعضاء گزارش فوق مورد تایید قرار گفت.
سپس با اعلام رئیس هیئت رئیسه سنی خزانه دار هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران آقای دکتر ابوالفضل جاریانی گزارش تراز مالی چند ساله انجمن پرستاری ایران را ارائه نمودند که مورد تایید و تصویب اعضاء مجمع قرار گرفت
در ادامه گزارش رئیس هیئت مدیره و خزانه دار و عملکرد اعضاء هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران در چند سال گذشته توسط بازرس هیئت مدیره آقای محسن رحمانی تایید گردید.
سپس با اعلام ناظر وزرات کشور آقای غلامعلی پیش بین مجمع وارد فرآیند انتخابات اعضاء نهمین دوره هیئت مدیره بازرس انجمن پرستاری ایران مشخص گردید و مورد تشویق اعضاء مجمع قرار گرفت .

  • دکتر اصغر فتائی، رئیس انجمن پرستاری ایران
  • دکتر ابوالفضل جاریانی، دبیرانجمن پرستاری ایران
  • وحید وزیرزاده نوبری، نائب رئیس
  • مجید پاک نیت، مدیرخزانه داری
  • دکتر حسن ناوی پور، عضواصلی هیئت مدیره
  • مهدی محرری، عضواصلی هیئت مدیره
  • خانم فرحناز عسگری، عضو اصلی هیئت مدیره
  • محسن رحمانی، بازرس
 

روابط عمومی انجمن پرستاری ایران

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره

آقای مجید پاک نیت
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر اصغر فتائی
رئیس انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر جاریانی
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای محسن رحمانی
بازرس انجمن پرستاری ایران
آقای مهدی محرری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای وحید وزیر زاده نوبری
نایب رئیس انجمن پرستاری ایران
خانم فرحناز عسگری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای دکتر حسن ناوی پور
عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری
Previous
Next

جدیدترین خبر

آخرین مقالات پژوهش