انتخابات آتی حوزه پرستاری

انتخابات آتی و تعیین کننده حوزه پرستاری

بیانیه ائتلاف بزرگ آرمان پرستاری کشور پیرامون وقایع انتخاباتی اخیر

جامعه محترم پرستاری

همانطور که مستحضرید ائتلاف بزرگ آرمان پرستاری کشور از بدو تشکیل همواره بر حضور حداکثری همه پرستاران در تشکیل سازمان صنفی خویش فارغ از گرایش ها و تفکرات مختلف تاکید کرده است.
در چند روز اخیر با انتشار نتایج تایید صلاحیت ها متاسفانه موجی از یاس و ناامیدی در جامعه پرستاری ایجاد شد که دو علت داشت، بخش نخست ناشی از برخی رد صلاحیت ها بود که اعضای ائتلاف آرمان پرستاری نیز از آن بی نصیب نماندند و اما بخش دوم مربوط به تلاش های سازمان یافته برخی از افراد برای نارضایتی و عدم مشارکت حداکثری بود که با موج سواری و برجسته سازی موضوع رد صلاحیت ها سعی در تقابل در جامعه پرستاری و البته ناامیدی از شرکت در انتخابات داشتند تا با اجرای سناریوی تکراری خود در دوره های قبل ، راه های غلط گذشته را بر سازمان نظام پرستاری تحمیل نمایند.
بارها تاکید شده و امروز نیز با صدای رسا و محکم تاکید می شود که اولویت ائتلاف آرمان پرستاری، زمینه سازی مشارکت حداکثری همه طیف های پرستاری در انتخابات دوره ششم می باشد چرا که معتقدیم سازمان مقتدر از بدنه رای مقتدر حاصل می‌شود . همچنین تهمت ها ناروایی نیز طی روزهای گذشته به این ائتلاف بزرگ زده شد که نتایج لیست انتخابات نظام پرستاری تهران و خیلی از شهر های دیگر نشان می‌دهد که این تهمت های ناروا سراسر کذب بوده و برخواسته از بازی های غیر اخلاقی انتخاباتی است. لذا توصیه می شود نهاد های تصمیم گیر با بازنگری و دقت نظر بیشتر و پیرو منویات مقام معظم رهبری که همواره تاکید بر جلب مشارکت عمومی در انتخابات های مختلف داشته اند، زمینه حضور همه پرستاران در آزمون انتخاب به عنوان مطالبه گران پرستاری فراهم شود.

ائتلاف بزرگ آرمان پرستاری کشور

آدرس (دفتر اصلی ریاست انجمن و هیئت مدیره):
میدان انقلاب خیابان آزادی روبروی پاساژ کاوه (ایستگاه بی آرتی قریب) نبش خیابان والعصر پلاک ۱۰۹ ساختمان پزشکان تمجیدی طبقه ۴

شماره تماس ها: ۰۲۱۶۶۱۲۹۵۰۴۰۲۱۶۶۱۲۰۲۶۵

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره

آقای مجید پاک نیت
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر اصغر فتائی
رئیس انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر جاریانی
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای محسن رحمانی
بازرس انجمن پرستاری ایران
آقای مهدی محرری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای وحید وزیر زاده نوبری
نایب رئیس انجمن پرستاری ایران
خانم فرحناز عسگری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای دکتر حسن ناوی پور
عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری
Previous
Next

جدیدترین خبر

آخرین مقالات پژوهش