اعطای مقام پرستار افتخاری توسط وزیر بهداشت به یک همسر شهید

به گزارش باشگاه خبری پرستاران جوان به نقل از وبدا، وزیر بهداشت در دیدار با خانواده جانباز شهید مجتبی علی بابایی از اهالی شهرستان کهک در استان قم به دلیل ۴۰ سال پرستاری شبانه روزی همسر این شهید، مقام پرستار افتخاری را به وی اعطا کرد.
دکتر بهرام عین اللهی در این دیدار که در جریان سفر رییس جمهور به استان قم برگزار شد، اظهار داشت: امروز سالروز ۹ دی و روز بصیرت است که انقلاب اسلامی در این روز، بیمه شد.
وی افزود: لازم است رسانه ها و صدا و سیما زندگی و تلاش های همسر شهید مجتبی علی بابایی که ۴۰ سال از عمر خود را شبانه روز صرف پرستاری از این شهید بزرگوار کرد را به تصویر بکشند. مقام معظم رهبری نیز تاکید دارند که از ابزار هنر برای به تصویر کشیدن این ایثارگری ها بیشتر استفاده شود.
وزیر بهداشت تصریح کرد: اینکه یک همسر شهید، عمر خود را برای پرستاری از جانباز شهید می گذارد، اوج ایثارگری است که باید از چنین زنان شیردلی، آثار هنری فاخر تولید و به نسل جوان نمایش داده شود.

روابط عمومی انجمن پرستاری ایران

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره

آقای مجید پاک نیت
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر اصغر فتائی
رئیس انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر جاریانی
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر سهیل نجفی
دبیر انجمن پرستاری ایران
آقای محسن رحمانی
بازرس انجمن پرستاری ایران
آقای مهدی محرری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای وحید وزیر زاده نوبری
نایب رئیس انجمن پرستاری ایران
خانم فرحناز عسگری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای دکتر حسن ناوی پور
عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری
Previous
Next

اخبار مناسبتی

آخرین مقالات