برگزاری جشن گرامیداشت روز پرستار ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران جشن گرامیداشت روز پرستار و میلاد فرخنده حضرت زینب (س) با حضور مسئولین ارشد حوزه سلامت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران در این جشن بزرگ گرامیداشت روز پرستار دکتراصغرفتایی رئیس انجمن پرستاری ایران حضور بهم رساندند.
براساس این گزارش این جشن که به همت معاونت پرستاری برگزارشده بود وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونین وزارت روسای دانشگاههای علوم پزشکی مسولین ادارات پرستاری استانها
هم چنین روسای دانشکده های پرستاری و روسای تشکل های صنفی پرستاری کشور حضور بهم رساندند.
به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران در این جشن دکتر عباس عبادی معاون پرستاری عملکرد فعالیت دوره تصدی این معاونت در دولت سیزدهم را به شرکت کنندگان گزارش داده وخبرهای نویدبخش درآینده برای پیشبرد اهداف حوزه پرستاری را اعلام کردند.
هم چنین در این جشن بزرگ ضمن برگزاری برنامه های متنوع مقام عالی وزارت آقای دکتر بهرام عین الهی وزیرمحترم بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی طی سخنانی از زحمات ارزنده جامعه خدوم پرستاری تشکر کرده و این روز را تبریک گفتند. هم چنین در ادامه مراسم دکتر اصغر فتائی بهمراه وزیر بهداشت و سایر مسولین امر به برگزیدگان منتخب از استانها جوایز و لوح های تقدیر اهداکردند.
آدرس انجمن پرستاری (دفتر اصلی ریاست انجمن و هیئت مدیره)
میدان انقلاب خیابان آزادی روبروی پاساژ کاوه (ایستگاه بی آرتی قریب) نبش خیابان والعصر پلاک ۱۰۹ ساختمان پزشکان تمجیدی طبقه ۴ شماره تماس ها: ۰۲۱۶۶۱۲۹۵۰۴ – ۰۲۱۶۶۱۲۰۲۶۵

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره

آقای مجید پاک نیت
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر اصغر فتائی
رئیس انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر جاریانی
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای محسن رحمانی
بازرس انجمن پرستاری ایران
آقای مهدی محرری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای وحید وزیر زاده نوبری
نایب رئیس انجمن پرستاری ایران
خانم فرحناز عسگری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای دکتر حسن ناوی پور
عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری
Previous
Next

جدیدترین خبر

آخرین مقالات پژوهش