کنترل بیماریهای ویروسی +هنگام بازگشت زائران

به گزارش ایلنا

 سردار سیدمحمدرضا سید احمدیان، گفت: تمام تلاش بنده و همکارانم بر این است تا مشکلات ناشی از انتقال بیماری های ویروسی زائران را به حداقل برسانیم.

رئیس بهداشت و درمان ناجا، افزود: با توجه به کثرت جمعیت زائرین در بازگشت به میهن تمهیدات لازم اندیشیده شده و در چندین نقطه از پایانه مرزی و سطح شهر مهران، اکیپ های امداد و درمان را سازماندهی کردیم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

وی گفت: با توجه به اینکه ارائه خدمات بهداشت، امداد و درمان به زائران بر عهده ی سازمان هلال و احمر بوده ولی بهداری ناجا نیز در قالب طرح مردم یاری و امداد رسانی، خدمات قابل قبولی را به زائران ارائه کرده که قابل تحسین است.

رئیس بهداشت و درمان ناجا ادامه داد: برای پیشگیری و درمان کارکنان شرکت کننده در این ماموریت نیز تدابیری اتخاذ کرده ایم و در محل های استقرار آنها اکیپ های بهداشتی و درمانی آمادگی کامل ارائه خدمات را دارند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره