همایش ملی مراکز خدمات پرستاری در منزل

به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران همایش ملی مراکز خدمات پرستاری در منزل با حضور جمع کثیری از پرستاران این حوزه در محل همایش هتل قلب شهید رجائی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران دکتر اصغر فتائی رئیس انجمن پرستاری ایران به همراه چند تن از اعضا هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران در این همایش شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران در این همایش ابتدا آقای عزیزی رئیس انجمن ملی پرستاران جامعه نگر به حضار در همایش خوش آمدگویی کرده و مطالبی در خصوص ساماندهی مراکز مشاوره خدمات پرستاری در منزل ارائه دادن سپس آقای دکتر عباس عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص وضعیت فعلی پرستاری کشور و جبران کمبودهای موجود و هم چنین پیشتاز بودن مراکز خدمات مشاوره پرستاری در دوران کرونا مطالبی را مطرح کردند.

در پایان آقای دکتر ناصمی رئیس بیمه سلامت ایرانیان در راستای تحت پوشش قرارگرفتن خدمات پرستاری در مراکز مشاوره در منزل گزارش دادن و هم چنین در پایان همایش پنل هم اندیشی بین گروه های تشکیل گردید.

روابط عمومی انجمن پرستاری ایران

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره

آقای مجید پاک نیت
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر اصغر فتائی
رئیس انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر جاریانی
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر سهیل نجفی
دبیر انجمن پرستاری ایران
آقای محسن رحمانی
بازرس انجمن پرستاری ایران
آقای مهدی محرری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای وحید وزیر زاده نوبری
نایب رئیس انجمن پرستاری ایران
خانم فرحناز عسگری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای دکتر حسن ناوی پور
عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری
Previous
Next

جدیدترین خبر

آخرین مقالات پژوهش