داوطلبان، امدادگران و نجاتگران قابل احترام هستند+هفته هلال احمر

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت:

تکریم انسان‌ها، کاهش آلام بشری، حرکت به سوی ایجاد زندگی سالم برای انسان‌ها، گسترش دوستی و صلح پایدار‏ از اهداف اساسی است که جوانان هلال‌احمر برای آن تلاش می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، دکتر مسعود حبیبی در مراسم تجلیل از اعضای جوان فعال در طرح های نوروزی هلال‌احمر ضمن تبریک روز جهانی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر و اعیاد شعبانیه، بیان کرد: در ماه اردیبهشت هستیم که روز معلم در آن قرار داد‏؛ معلم نماد ایثار و فداکاری در فرهنگ ما است، تکریم معلمان، تکریم علم و دانش است.

وی اظهار کرد: انسان‌ها در فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف،‏ علم و دانش را تکریم می‌کنند؛ ما هم معلمان را همچون ایثارگران که برای حفظ جامعه تلاش می‌کنند، تکریم می‌کنیم.

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر خطاب به داوطلبان، امدادگران و نجاتگران حاضر در مراسم بیان کرد: شما جوانانی که وقت خود را برای کمک به مردم می‌گذارید، قابل احترام و تکریم هستید و به شما خسته نباشید می‌گویم؛ امیدوارم موفق باشید و بتوانیم قدردان شما باشیم.

حبیبی با بیان این‌که حضورتان در هلال‌احمر‏ فرصتی است برای نیکی کردن به خود و دیگران در جامعه، گفت: در سازمان جوانان فرصت‌ها برای جوانان فراهم است تا با کار گروهی بتوانند در جامعه موثر باشند.

رییس سازمان جوانان با ابراز امیدواری از افزایش همدلی و همراهی در میان جوانان هلال‌احمری‏، گفت: یکدیگر را دوست داشته باشید، با همدیگر مهربان باشید و تلاش کنید در جامعه مهربانی گسترش پیدا کند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره