تبریک انتخاب دکتر نمکی بعنوان وزیربهداشت توسط دکتراصغرفتائی رئیس انجمن پرستاری ایران:

تبریک انتخاب دکتر نمکی بعنوان وزیربهداشت توسط دکتراصغرفتائی رئیس انجمن پرستاری ایران:

به گزارش روابط عمومی انجمن پرستاری ایران دکتر اصغر فتائی
در پیام تبریک به دکتر سعید نمکی آورده است: «انتخاب جنابعالی با رای اکثریت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را به‌عنوان « وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» که فرصتی ارزشمند برای. خدمتگزاری به مردم وخدمت گیرندگان در حوزه سلامت و نظام اسلامی است،
صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

حضور جنابعالی با تجربه های مختلف درموضوعات عدیده ونیزدرحوزه سلامت و سال‌ها تجربه وسپری کردن پستهای مختلف مدیریتی درسطح کلان ونیز مرتبط با بودجه از سوی دیگر، نوید‌بخش افتخارات بیشتر در این وزارتخانه حساس وحیاتی است. تردید نیست با تدبیر جنابعالی، راه پرافتخار دولت‌ تدبیروامید در ارایه خدمات مطلوب حوزه سلامت تداوم یافته و طرح تحول سلامت نیز که نقطه عطفی است در این موقعیت با عبور از چالش‌ها، همچنان رضایتمندی مردم شریف ایران را تامین خواهد کرد.

اینجانب ازطرف خود واعضا هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران ضمن تبریک مجدد این انتخاب واعتماد ملی ، را باعث افتخار خود وجامعه زحمتکش پرستاری کشور دانسته و موفقیت جنابعالی را در توسعه خدمات (Services)بهداشت و سلامت مخصوصا به طبقه نیازمند و مردم محروم، از خداوند متعال مسئلت دارم. دعای خیر مردم ایران اسلامی همواره در این مسیر پرفرازونشیب و مسئولیت سنگین همراه شما خواهد بود.»

روابط عمومی انجمن پرستاری ایران

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره