چین برای تمام شدن همه گیری کرونا کمک می‌کند

چین قصد دارد از پروژه‌های تحقیقاتی و همکاری‌های بین المللی درمورد واکسن، کیت تست و داروهایی که به درمان کرونا کمک می‌کند، پشتیبانی کند.

وزارت علوم و فناوری این کشور یک راهنمای برنامه را منتشر کرده تا حداکثر ۳۷ پروژه بین المللی همکاری ضد کووید ۱۹ با تمرکز بر چهار جهت را به عهده بگیرد.

هدف از این کار تقویت همکاری‌های پژوهشی با کشورهای درگیر ویروس و سازمان‌های بین‌المللی مرتبط از طریق همکاری‌های نوآورانه در علم و فناوری بین‌المللی، به اشتراک گذاری داده‌‌های تحقیق و تجربه در زمینه مبارزه با بیماری همه گیر است.

این وزارتخانه گفت: در مجموع ۱۰۰ میلیون یوان (حدود ۱۴.۲۹ میلیون دلار آمریکا) از صندوق‌های ایالت به پروژه‌های واجد شرایط ارائه می‌شود و دوره اجرای پروژه پیشنهادی از دو سال فراتر نمی‌رود.

موسسات علاقمند می توانند از ۸ ژوئیه تا ۳۱ آگوست برنامه‌های خود را به طور آنلاین به وزارتخانه ارائه دهند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره

آقای مجید پاک نیت
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر اصغر فتائی
رئیس انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر جاریانی
عضو اصلی هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران
آقای دکتر سهیل نجفی
دبیر انجمن پرستاری ایران
آقای محسن رحمانی
بازرس انجمن پرستاری ایران
آقای مهدی محرری
عضو اصلی هیئت مدیره
آقای وحید وزیر زاده نوبری
نایب رئیس انجمن پرستاری ایران
خانم فرحناز عسگری
عضو اصلی هیئت مدیره
دکتر حسن ناوی پور
عضو هیئت مدیره انجمن پرستاری
Previous
Next

اخبار مناسبتی

آخرین مقالات