پیام تسلیت + به مناسبت شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س )

پیام تسلیت هیئت مدیره انجمن پرستاری ایران به مناسبت شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س )
فاطمه اکتفا به نامش نکنید
نشناخته توصیف مقامش نکنید
هرکس که در او محبت زهرا نیست
علامه اگر هست سلامش نکنید
و چنین گفت آن پیامبر عظیم الشان حضرت محمد (ص) فاطمه پاره تن من است هرکه او را بیازارد مرا آزرده خاطر کرده است و هرکه او را شاد کند مرا نیز خوشحال کرده
سلام خدا بر یگانه بانوئی که در عرش الهی محبوب ملائک مقرب و هم کلام با برترین آنان و حامل علم خدا یعنی جبرئیل امین بود. درود بیکران خداوند بر فاطمه (س) که بهجت قلب و نور ، چشم رسول خدا ببود.
انجمن صنفی پرستاری ایران به نمایندگی از طرف قشر زحمت کش جامعه پرستاری شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) را به تمام مسلمین جهان و به پیشگاه حضرت مهدی (عج )تسلیت عرض مینماید.
روابط عمومی انجمن پرستاری ایران .

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

انجمن پرستاری ایران

انجمن پرستاری ایران اولین تشکل صنفی پرستاری ایران در سال 1369 تشکیل شده و با مجوز و پروانه از وزارت کشور فعالیت خود را شروع کرده است. مرکز آموزش انجمن پرستاری ایران مجری برنامه های آموزشی کوتاه مدت حوزه سلامت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در تهران و سایر استانهای دوره برگزارمیکندکه امکانات آموزشی متناسب و استاندارد لازم جهت ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای امور آموزشی و اجرای بهتر دوره های کوتاه مدت حوزه سلامت تدارک و آماده نموده که همراه با بهره گیری از اساتید مجرب و دکترای هیئت علمی مربوطه به صورت اساتید مدعو با این مجموعه همکاری می نمایند.

اعضای هیئت مدیره